Volné pracovní místo  Disponent zákaznického servisu (AJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vyřizovat zákaznické objednávky
Komunikovat s klienty telefonicky i emailem
Provádět optimalizaci procesů s cílem snižovat náklady logistiky
Pracovat s administrativními daty v systému
Spolupracovat při plánování výroby
Zajišťovat objednávky dle požadavků zákazníků
Aktivně spolupracovat s dodavateli
Mít zodpovědnost za kvalitu nakoupeného zboží
Mít na starost stav skladových zásob
Provádět hodnocení zákazníka
Shromažďovat data o nakoupeném zboží
Spoluřídit proces od příjmu zboží po jeho expedici
Spolupracovat s projekťáky v zahraničí

Požadujeme

Máte praxi v zákaznickém servisu či logistice a hledáte stabilní a dobře placenou práci? Potřebujeme aktivní AJ (min. B2), NJ výhodou. Hezký plat + náborový příspěvek 30 tis. Kč, po zaškolení možnost 1-2 dny home office týdně, smlouva na neurčito. Šanci má i absolvent!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Hezký plat
PS na dobu neurčitou
Náborový příspěvek 30 tis. Kč
Možnost práce 1-2 dny na home office
Pěknou mzdu 13x ročně + bonusy
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů dovči
Příspěvky na dopravu až do 3000 Kč
Příspěvky na sport a volný čas
Stravenky/Příspěvky na stravné
Odborné a jazykové vzdělávání
Kariérní růst
Dobré kafe na pracovišti zdarma
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkobítešsko

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

CHCETE SE O NABÍDCE PRÁCE V ZÁKAZNICKÉM SERVISU DOZVĚDĚT VÍC? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM URČITĚ OZVEME!